Karşınızda uygun fiyatlı Citroen, E-C3

Citroen, E-C3 adlı uygun fiyatlı elektrikli aracının ilk reklamını yayınladı. Bu video, E-C3’ün Avrupa’da az bulunan uygun fiyatlı tamamen elektrikli araçlardan biri olduğunu vurguluyor ve elektrikli araçları daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. E-C3, WLTP’ye göre 320 km’lik makul bir menzil sunuyor ve teşvikler hariç Avrupa genelinde 23.000€’dan başlıyor. Bu fiyatıyla şehir yaşamını tercih edenlerin favorisi olabilir. Reklam oldukça eğlenceli ve E-C3’ün yeni bir Fransız devrimine, yani herkes için uygun fiyatlı elektrikli araçlar mücadelesine öncülük ettiğini gösteriyor. Aksiyon dolu sahneler ve sinematik çekimlerle dolu bu reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca Citroen, geçtiğimiz günlerde tamamen yenilenen C3 Aircross modelini de tanıttı. Yeni tasarımıyla bu crossover, önceki dostane kıvrımlarını keskin ve kaslı bir görünüme bırakıyor. Ayrıca, yedi kişilik oturma kapasitesi sunan geniş iç mekanıyla dikkat çekiyor. Değişiklikler sadece dış görünümle sınırlı değil; C3 Aircross, daha heyecan verici ve çevreci sürüş için elektrikli güç aktarma seçenekleri de sunuyor.

Bu kompakt SUV, Avrupa’nın hızla büyüyen B-SUV segmentindeki rakipleriyle rekabet edecek şekilde evrim geçirdi. Citroen’in Oli konseptiyle öncülük ettiği yeni tasarım dili, C3 Aircross’un cesur yeni yüzüne de yansımış. C3 Aircross, daha küçük e-C3 modeliyle ön tarafını paylaşarak, markanın yeni logosu ve LED farlarıyla modern bir görünüm sergiliyor. Dik profili ve kontrastlı çamurluk kaplamaları gibi güçlü detaylarla modern ve güçlü bir ifade oluşturuyor.

İki model aynı platformu paylaşmasına rağmen, 4.39 metre uzunluğundaki C3 Aircross, daha küçük kardeşi C3 hatchback’ten oldukça büyük. Aileler, bu segmentte bir ilk olan üçüncü sıra oturma kapasitesini beğeneceklerdir. Bagaj tabanında gizli olan bu koltuklar, küçük yolcular veya kısa yolculuklar için uygun olup kullanılmadığında geniş bir yük alanı sağlıyor.

Citroen, sürdürülebilir ulaşımın önemini fark ederek C3 Aircross’a çeşitli elektrikli güç aktarma seçenekleri ekledi. Alıcılar, hibrit bir seçeneği tercih edebileceği gibi, Avrupa’da üretilecek tamamen elektrikli bir versiyonla da sıfır emisyonlu sürüş deneyimi yaşayabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir